Svensk Junior Hockey Podcast
Svensk Jr. Hockey Podcast

I denna podcast intervjuar vi personligheter relaterade till hockey och försöker göra det på ett annorlunda sätt med andra infallsvinklar än vad man kanske tidigare hört.

In this podcast we interview personalities related to hockey and try to do it in a different way with different angles than what you might have heard before.

Svensk Junior Hockey Podcast

Alltid presentera de bästa Hockey nyheterna för dig

Podden startades av programledaren Jacob Dahlin efter insikten att de flesta tränare, scouter och chefer i nordamerikanska organisationer inte vet mycket om svensk Jr Hockey. Podcastens mål är att informera, utbilda och förhoppningsvis underhålla genom att prata med en mängd olika gäster som är spelare, tränare, administratörer och scouter både i Nordamerika och Europa
iPhone-11-mock-2023
0
NIU
0
NIU
0
NIU